Please enable JS

KAYTEKS | HAKKIMIZDA

KAYTEKS HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

Mükemmel iş gücü deneyim ister...

Kayteks, 8 bin metrekaresi kapalı 4 bin metrekaresi açık olmak üzere Denizli ‘de toplam 12 bin metrekare alan üzerinde her türlü örme kumaş, ev tekstili ürünleri ve bebek ürünleri üzerine üretim yapmaktadır.
Üretimine 1994 yılında başlayan Kayteks ‘in günlük üretim kapasitesi 5 ton örme kumaş, 12 bin lastikli çarşaf, 2 bin nevresim, 20 bin yastık kılıfı üretmektedir. Kayteks, ev tekstili sektöründe aynı çatı altında boya ve baskı hariç iplikten mamul ürüne kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen yarı entegre tesisten olmasının yanı sıra, Denizli ve Türkiye için de yapmış ve yapacak olduğu yatırımlar ile önde gelen istihdam kuruluşu olma yolunda sağlam adımlar ile ilerlemektedir. “Açelya” markası ile lastikli yatak çarşafı ve baskılı nevresim takımları ile bilinen bir marka olmayı başarmıştır.
Firmamız verimlilik ve kaliteli hizmet konusunda sektörünün en önde gelen kuruluşlarından biri olmayı amaçlamış ve bu hedefe genç, dinamik kadrosuyla müşteri taleplerini her türlü zaman, zemin ve durumunda cevap vererek müşterilerinin asla bir satış mümessili gibi değil, iş ortağı gibi hareket etmeyi kendine gaye edinmiştir.
Kalite ve sosyal sorumluluğunu da sahip olduğu belgelerle tescillemiştir.
Kayteks, Dünyanın yakından tanıdığı birçok marketler zinciri ve ev tekstili markalarına stratejik ortaklık yapmakta olup, aynı zamanda “Açelya” markası ile birçok ülkede adından söz ettirmektedir.

53
Yıllık Deneyim
150
Üzerinde Çalışan
5000
M2 Üretim Alanı
160000
Parça Üretim / Ay