Please enable JS

ÜRETİM | OTEL & SPA

DETAYLAR, SİZİN KALİTENİZİ YANSITIR...

OTEL & SPA

Otel ve spa ürünleri, havlu, bornoz ve nevresimler çok özel olarak tasarlanmalı ve üretilmelidir. Bu ürünleri özel kılan sebep ise, üretimde kullanılan kaliteli materyal ve kusursuz işçilikten kaynaklanır. En az 150 yıkama beklentisi ile satın alınan bu ürünlerin dayanımı çok önemlidir. Kayteks ’in uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ile bu ayrıntıları çok iyi uygulamaktadır. İplik kalitesinden tutun, dokuma, boya ve konfeksiyon aşamasında uygulanan kalite kontrol, ürünün uzun ve ağır şartlarda kullanımını sağlıyor.

Kayteks ürünleri her aşamada özel kalite kontrol sistemine tabii tutmaktadır ve bu şartları yerine getiremeyen üretimler, herhangi bir aşamada yakalanabilmekte ve ürün istenen şartları yerine getirdiği takdirde siz müşterilerimize sevk edilmektedir.


ISO 9001, BSCI ve OEKOTEX standartlarına göre, yıllar süresince kendi kalite el kitapçığını geliştiren Kayteks, bu sayede Avrupanın bir çok ülkesindeki oteller ve spa merkezlerine havlu, bornoz, nevresim ve terlik satmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren otel ve spa zincirlerinin tercih ettiği marka olan Kayteks kalitesi, kendini yıllar boyunca ispatlamıştır.

img


HAVLULAR

img
img
img
img
img
img
img
img
53
Yıllık Deneyim
150
Üzerinde Çalışan
5000
M2 Üretim Alanı
160000
Parça Üretim / Ay